Mateřská škola Kytička, Za Stadionem Kyjov | Akce

Mateřská škola Kytička

Den dětí
30. květen 2019

Ve čtvrtek 30. 5. odpoledne budeme mít na školní zahradě oslavu Dne dětí. Podrobné informace v šatnách MŠ. Zveme všechny rodinné příslušníky.

MINI turnaj v hokejbale
29. květen 2019

Vybrané družstvo chlapců z naší MŠ se ve středu dopoledne zúčastní mini turnaje v hokejbale na DDM. Budeme našim malým reprezentantům držet pěsti, aby v turnaji zvítězili.

Ukázka hokejbalu
28. květen 2019

V úterý odpoledne na školní zahradu přijdou za dětmi děti z hokejbalového družstva a předvedou jim ukázku hry.

Dopravní výchova
23. květen 2019

Předškolní děti se ve čtvrtek 23.5. dopoledne zúčastní dopravní výchovy v DDM

Focení na společnou fotografii
22. květen 2019

Ve středu 22. 5. dopoledne se budeme fotografovat na společnou třídní fotografii.

Veselé písničky z večerníčků
21. květen 2019

V 9 hodin v úterý 21. 5. přijede za dětmi skvělý muzikant p. Sedlák, představí dětem různé nástroje a společně si všichni zahrají na muzikanty.

Školní výlet do zámku Milotice
9. květen 2019

Ve čtvrtek 9. 5. pojedeme s dětmi na školní výlet do zámku Milotice. Prohlídku zámku budou mít děti v dobových kostýmech, ve kterých se mohou také vyfotit. Potom si prohlédnou ukázku dravců a navštíví i lidové dílničky. Odjezd dětí ze třídy Berušek a Motýlků bude v 8 hodin od budovy MŠ, děti ze třídy Včeliček budou odjíždět v 8.30 hod. (Podrobné informace v šatnách MŠ)

Besídky pro maminky
7. květen 2019

Besídky ke Dnu matek proběhnou od 15.15. hodin: Ve třídě Motýlků dne 7. 5. Ve třídě Včeliček dne 14. 5. Ve třídě Berušek dne 15. 5.

Kouzelník TOM
29. duben 2019

V pondělí v 9 hodin přijede za dětmi kouzelník Tom. Už se všichni těšíme až si s ním zakouzlíme!

Fotografování - dárek k maminkám
5. duben 2019

V pátek od 8:00 se budou děti fotografovat. Pokud někdo z rodičů nemá o fotografování zájem, nahlásí to paní učitelkám ve třídě.

Brigáda rodičů
2. duben 2019

Prosíme všechny rodiče i prarodiče, aby nám v týdnu od 1. 4. do 5. 4. přišli pomoci uklidit zahradu po zimě. Je tam spousta nečistot, větviček, listí a děti si již v tak hezkém počasí nemohou jít na zahradu hrát. Hlavní den brigády je v úterý, kdy máme přistavěný kontejner. Prosím nejděte si hodinku čas a úklidem zajistíte bezpečné prostředí pro Vaše děti. Celý pracovní kolektiv s Vašimi dětmi Vám předem děkuje.

Návštěva ZŠ dr. Joklíka
20. březen 2019

Ve středu dopoledne navštíví skupinka předškolních dětí ZŠ dr. Joklíka. Taky se seznámíme s cestou do školy, prohlédneme si školu, podíváme se jak probíhá vyučování a seznámíme se s paní učitelkami.

Návštěva ZŠ Komenského
12. březen 2019

V úterý dopoledne půjde skupinka předškolních dětí na návštěvu do ZŠ Komenského. Nacvičíme si cestu do školy, budeme vidět co se naši kamarádi již ve škole naučili, seznámíme se s paní učitelkami.

Návštěva Knihovny
7. březen 2019

Ve čtvrtek v 10 hodin půjdou předškolní děti do knihovny. Paní knihovnice si pro nás připravila zábavné a vzdělávací dopoledne.

DUO EDEN
5. březen 2019

V úterý dopoledne s varietním vystoupením přijede do MŠ Duo eden. Nebudou chybět ani živá zvířátka (pejsci, opička a had)

Školní karneval
27. únor 2019

Ve středu dopoledne budeme mít v MŠ karneval. Prosím přineste ráno dětem masky. Moc se již všichni těšíme na spoustu her, tancování a dovádění!

18. únor 2019

Předškolní děti půjdou do tělocvičny DDM, kde si zasportují a zazávodí s kamarády z MŠ Střed

Veselá muzička
6. únor 2019

Ve středu v 9:0 hodin přijede do MŠ Veselá muzička a představí dětem různé hudební nástroje. Děti si nástroje prohlédnou, uslyší a uvidí jak se na ně hraje.

30. leden 2019

V rámci spolupráce s DDM navštíví předškolní děti v 10 hodin jejich tělocvičnu a společně si zasportují

Divadlo Sluníčko
15. leden 2019

V úterý v 9:00 přijede do MŠ maňáskové divadlo s pohádkami O krtečkovi

Vánoční charitativní dopoledne
21. prosinec 2018

V pátek dopoledne děti podpoří starší kamarády na jejich akci před budovou Gymnázia

17. prosinec 2018

V pondělí dopoledne půjdou předškolní děti do tělocvičny DDM - sportování

Třídní besídky a Zpívání u vánočního stromu
11. prosinec 2018

Dne 11.12. 2018 proběhnou ve třídách vánoční besídky. Ve třídě Včeliček a Motýlků od 15.15 hodin, ve třídě Berušek od 15.30 hodin. V 17 hodin začne před budovou MŠ u rozsvíceného stromečku tradiční Zpívání u vánočního stromu. K příjemné vánoční náladě nám bude hrát skupina COUNTRIO. Všechny Vás srdečně zveme - přijďte ochutnat náš vánoční punč!

Mikulášská nadílka a "Čertiáda"
5. prosinec 2018

Děti si ve školce vyrobí růžky a tak se připraví na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Po nadílce se sejdou všechny třídy v Beruškách na "Čertiádě" plné tance, her a dovádění.

Návštěva tělocvičny na DDM.
29. listopad 2018

Ve čtvrtek 29.11. v 10 hodin navštíví předškolní děti tělocvičnu DDM Kyjov. Společně si tady zasportují!

Vzdělávací akce o třídění odpadu
22. listopad 2018

Ve čtvrtek se předškolní děti zúčastní na Domu kultury divadelního představení s ekologickým tématem

Hudební cesta kolem světa
7. listopad 2018

Ve středu dopoledne přijede do MŠ hudební divadlo. Děti se seznámí s různými hudebními nástroji a zazpívají si písničky z různých části světa.

Divadlo Šikulka
26. říjen 2018

V pátek od 9 hodin přijede za dětmi do MŠ divadlo Šikulka s pásmem pohádek

Dýňová párty
26. září 2018

Ve středu 26.9. od 14.30 budeme mít na zahradě MŠ podzimní slavnost - "Dýňohraní" Zveme všechny na tvoření z dýní a přírodnin. Dýně si přineste i nástroje na zpracování! Možnost opékání na ohýnku vlastních uzenin. (V případě velmi chladného počasí se akce přesune do tříd)

Divadlo Cuk a Kuk
26. září 2018

Ve středu dopoledne přijede do naší MŠ divadlo CUK a KUK

Zahajovací třídní schůzka
13. září 2018

Zveme všechny rodiče na zahajovací třídní schůzku ve čtvrtek 13.9.2018 v 15 hodin ve třídě Berušek. Program schůzky vyvěšen v šatnách dětí.